Acil Vize Destek Hattı : 0212 268 12 23

Schengen Vizelerinde Acil Çözüm

İş veya turistik amaçlı ya da yurt dışında yaşayan akraba veya arkadaşlarınızı görmek için yurt dışı seyahate çıkmayı planladığınızda, eğer pasaportunuzda yeterli süre varsa, akla gelen ilk soru seyahat edilecek ülkenin vize isteyip istemeyeceği olur. Bir yurt dışı seyahatinde en önemli, en gerekli konu vize konusudur. Bunun için bir vize merkezi desteği almak şarttır.

Vize konusu, ülkesine göre değişiklik göstermekle beraber, özellikle Avrupa ülkeleri söz konusu olduğunda ciddiyeti daha da artmaktadır. Avrupa ülkeleri seyahatlerinde, Schengen Vizesi adı altında ve alınması noktasında kafalarda birçok soru işareti bırakan zahmetli ve kaygılı bir süreçtir. Almanya başta olmak üzere, Fransa, Belçika, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Estonya, İtalya, İspanya, Hollanda, İsviçre, İsveç, Letonya, Lihtenştayn, Portekiz, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Macaristan, Polonya, Norveç, Slovenya, Slovakya ve Yunanistan ülkelerinin dâhil olduğu Schengen Vizesi için vize başvurularınızda 90 güne kadar kalma izni veren vizedir.

Bir iş seyahatinde veya süresi sınırlı olan bir tatil planınız için acil schengen vizesi ihtiyacınız olacaktır, bunun için işinde profesyonel bir vize merkezi acentasına başvurmanız, süreci hızlıca sonlandırmanız için gerekebilir.

Kurumsal internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz detaylı bilgiler ile acil schengen vizesi işlemlerinizi Profesyonel Ekibimiz titizlikle sonlandırmaktadır. 2 hafta öncesinden yapılması gereken schengen vizesi işlemlerinizi sorunsuzca ve kafanızda soru işareti bırakmadan sonlandıran firmamız, başvurularınızı 1-3 gün gibi kısa sürede tamamlamaktadır. Firmamızla hemen iletişime geçip sürecinizi başlatabilir, destek alabilirsiniz.

2019 Schengen Vize Harç Ücreti 60 Euro + Aracı Kurumların Koordinasyon Bedeli 20 ve 25 Euro olmak üzere toplanda 80 ya da 85 Euro olarak uygunlanmaktadır. 

 

Acil Vize Destek Hattı : 0212 268 12 23

#acilschengenvizesi

#hızlıschengen

#1gündeschengen